👤

Kenny wants to buy 2 kilograms of hamburger buns and 2 kilograms of wheat rolls. How much will he spend? spelt rolls

$5.83/kilogram hot dog buns

$7.92/kilogram hamburger buns

$8.46/kilogram wheat rolls

$5.74/kilogram English muffins ​