👤

HELLPPPP COMPATIBLE NUMBERS

Yesterday, Nate’s mom bought 4 boxes of crackers for $2.59 each. About how much
did she pay for the crackers?


Answer :

Answer:

She paid $10.36

Step-by-step explanation:

Answer:

10.36

Step-by-step explanation:

4 x 2.59 = 10.36