AYELLOWPOLLITOIN AYELLOWPOLLITOIN Mathematics Answered 30 points :) The cost of a cheese pizza is $9.99 plus $0.35 for each additional topping, t.Write an inequality that can be used to represent the cost of a pizza that is at most $12.What is the most number of toppings that a pizza can have and still be at most $12?Please show your work