In Trainings
👤
LILWRLDIN
LILWRLDIN
Spanish
Answered
plsssssssssssssssssss helppppppppppppppppppp
Answer :
L19IN
L19IN
It is asking you how much does each product cost
2) c 1.584
3) c 1079
4) c 459
5) c 389
Answer Link
VIEW ALL ANSWERS ( 31+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
In Trainings: Other Questions
A Student Wrote The Equation 4(x+5.5)=3(1.5x+4.75) To Represent The Problem Shown. Find Her Mistake And Correct It.Petra And Her 4 Friends Went To The Movies. T
State With Examples Four Characteristic Properties Of Transition Metals
Solve For The Product A B And C When You Put [tex]\frac{\sqrt{4xy^3}}{x^\frac{3}{2}y\frac{7}{2} }[/tex] In The Form [tex]ax^by^c[/tex] ?
A Grocery Store Offers A Cheese Sampler That Includes A Pepper Cheddar Cheese That Costs $12 Per Kilogram And Pennsylvania Jack That Costs $11 Per Kilogram. How
A Die Is Rolled 200 Times With The Following Results. 1 - 32 2 - 36 3 - 44 4 - 20 5 - 30 6 - 38 What Is The Theoretical Probability Of The Given Event? P(even)
Why Is Carbon Essential To Life
Nationalism Grew As A Result Of The War.
NEED HELP ASAP! Is Y=10x + 5 Linear? And I Need Another Linear Equation!!!
Was The Mexican-American War Justified? I Need To Write An Essay About It
What Is An Ethical Design Dilemma
What Am I Doing. I Don’t Even Know What I Don’t Know.
Whose Name Is Spelled Differently On The Stanley Cup