MARISSALOERA2008IN MARISSALOERA2008IN Mathematics Answered Mrs. Miller and 8 of her closest friends are taking a Yoga class. The total cost for the class is $78.75. Write and solve a multiplication equation to show the cost per person for the Yoga class.