ESPINALJONATHAN713IN ESPINALJONATHAN713IN Mathematics Answered There are 6 cartons of orange juice in each package shown above. Kelsi paid $10.50 for 6 cartons of orange juice. What is the unit price per carton of orange juice? A) $1.25 per carton B) $1.60 per carton © $1.75 per carton D) $1.80 per carton