👤

a NYC street vendor spends $75 a day on supplies it cost the vendor $0.50 to make a pretzel the vendor sells each 3 dollars ​

A NYC Street Vendor Spends 75 A Day On Supplies It Cost The Vendor 050 To Make A Pretzel The Vendor Sells Each 3 Dollars class=