IAM9UEZZIN IAM9UEZZIN Business Answered A company produced 86 units during themonth working a total of 20,640 labor hoursand incurring these costs: raw materials$368,510; and direct labor $330,240. POHR is$14 per DLH. What is the cost per unit?