BEO011IN BEO011IN Mathematics Answered Mrs. Johnson gets her morning coffee. She can't decide which size to order. Which size is the better buy? Explain. Small- 12 oz for $3.95 Medium- 16 oz for $4.25 Large- 20 oz for $4.55