In Trainings
👤
SUPERIORTOXICIN
SUPERIORTOXICIN
Mathematics
Answered
If 12 juice boxes cost 4.20 how much do 15 cost
Answer :
АНОНИМIN
АНОНИМIN
Answer:
5.25
Step-by-step explanation:
4.20 ÷ 12 = 0.35
0.35 x 15 = 5.25
Answer Link
VIEW ALL ANSWERS ( 73+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
In Trainings: Other Questions
Oof This Is Probably Really Simple To Most Of Y'all But I'm Out Of It.
When You Quote, Paraphrase, Or Summarize A Source, You _____. A. Do Not Have To Provide Documentation. B. Must Provide Documentation. C. Must Provide Documentat
Quizz Plsss Helppppppp
Why Would Enthusiasm For Traveling To Oregon Be Called A Fever? please Help This Is Do Tomorrow
Que Comida No Debe Comer Edwin?
Factorise 14x2 – X-3
Do Hindus Believe That The World Is Not Real It Is An Illusion That Simply Feels Very Real
A Tomato Sauce Recipe Calls For 3/4 Cups Of Basil For Each 1/8 Teaspoon Of Salt. If 1 Cup Of Basil is Used, How Many Teaspoons Of Salt Should Be Used?
Deborah Has 104 Baseball Cards. She Gave 16 Baseball Cards To Her Brother Corey. Then She Put The Remaining Baseball Cards In An Album With 9 Baseball Cards On
Defenses To Strict Liability Are That Strict Liability Should Not Apply Or That There Is No Causation Or Damages. O True O False
Which Of These Is Not A Factor You Need To Consider When Choosing A Bank? a. The Number Of ATM Machines b. Branch Locations c. How Often You Need Access To Your
What War Did Britain Fight In To Prevent A Union Between Spain And France And To Increase Its Trade Network?