👤

The cost of 3 scarves is 77.25. What is the unit price.

Answer :

Answer: $25.75

Step-by-step explanation:

It’s $25.75
U will have to divide 77.25/3 to find your answer per scarf and it will give you $25.75

In Trainings: Other Questions