Zoey went to the stone to buy some cherries. The price per pound of the cherries is $7.25 per pound and she has a coupon for $4.75 off the final amount. With the coupon, how much would Zoey have to pay to buy 5 pounds of cherries? Also, write an expression for the cost to buy p pounds of cherries, assuming at least one pound is purchased Final cost of 5 pounds: Final cost of p pounds: