At Pizza Planet, 2 pizzas and 1 order of breadsticks cost $19. At the same price 1 pizza and 2 orders of
breadsticks cost $12.50. Let `p` represent the cost of pizza and `b` represent the cost of an order of breadsticks. Write a system of equations to represent the situation. What is the cost of each item?